عروسیتـــ | راهنمای جامع خدمات عروسی

۱۲لحظه جالب در برنامه‌ریزی جشن عروسی

جشن عروسی یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی شما است اما برای همین یک روز، باید چند ماه‌ را صرف برنامه‌ریزی مراسم کنید و زحمت بکشید تا جشن عروسی رویایی خود را برگزار کنید. پس به‌جای اینکه روند برنامه‌ریزی جشن عروسی را به‌سختی پشت سر بگذارید، از لحظه‌های هیجان‌انگیز و جالب این روند لذت ببرید.

شما قطعاً در حال روزشماری برای جشن عروسی خود هستید اما روزهای نامزدی خود را از دست ندهید و از آن‌ها با تمام وجود لذت ببرید. ماه آخری که به جشن عروسی ختم می‌شود، پر از لحظه‌های خاطره‌انگیز و جالب است که شاید برخی از آن‌ها غیرمنتظره هم باشند.

در این مقاله، ما ۱۲ لحظه جالب و هیجان‌انگیز از روزهای برنامه‌ریزی جشن عروسی را به شما یادآوری می‌کنیم تا با شوق بیشتری چشم‌انتظار رسیدن آن‌ها باشید و هیجان آن‌ها را با تمام وجود حس کنید و به خاطر بسپارید.

 1. لحظه‌ای که عاشق یک باغ تالار رویایی می‌شوید.

هیچ‌چیزی مانند «عشق در نگاه اول» نیست؛ حتی اگر شما عاشق یک مکان رویایی برای جشن عروسی خود شوید! البته که شما قبلاً عاشق نامزد خود شده‌اید و کاملاً می‌دانید که چه حس خوبی است، اما ما در مورد هیجانی صحبت می‌کنیم که در دل خود احساس می‌کنید وقتی‌که چشمتان به یک باغ تالار زیبا می‌افتد که در رؤیاهایتان همیشه تصورش را می‌کردید. لحظه‌ای که وارد باغ می‌شوید، بلافاصله صحنه بله گفتن سر میز عقد، گرفتن عکس‌های رمانتیک و رقص اول در جلوی چشمتان ظاهر می‌شود. از همه مهم‌تر اینکه هزینه باغ تالار در محدوده بودجه شماست و در تاریخ انتخابی شما هم در دسترس است! به‌محض اینکه قرارداد تالار را امضا کنید، رسماً جشن عروسی خود را برنامه‌ریزی کرده‌اید که قدم بزرگی است و ارزش یک جشن کوچک دونفره را دارد!

 1. لحظه‌ای که تیم خدمات دهندگان جشن عروسی را می‌سازید.

هنگامی‌که با خدمات دهندگان جشن عروسی ملاقات می‌کنید، تقریباً بلافاصله می‌دانید که کدام‌یک بهترین گزینه برای شماست. استخدام خدمات دهندگان جشن عروسی چیزی فراتر از امضای یک قرارداد کاری و پرداخت هزینه است بلکه درباره تشکیل یک تیم حرفه‌ای است تا آرزوهای شما برای جشن عروسی را محقق کنند. این افراد فقط برای شما محصولات و خدمات تأمین نمی‌کنند بلکه تیم، مشاور و شرکای مورد اعتماد شما خواهند بود و بسیار هیجان‌انگیز است که شاهد تشکیل این تیم باشید!

 1. لحظه‌ای که از بهترین دوست خود درخواست می‌کنید که ساقدوش شما شود.

برای برخی از عروس و دامادها، انتخاب ساقدوش از بین دوستان تصمیم سختی است اما برای سایرین این روند بسیار آسان و ساده است. فارغ از اینکه چگونه تیم ساقدوش‌های خود را انتخاب می‌کنید، خیلی هیجان‌انگیز است که عکس‌العمل دوستان را در هنگام درخواست خود ببینید، هنگامی‌که از آن‌ها می‌خواهید که در جشن عروسی کنار شما بایستند. شاید شما تصمیم گرفته‌اید که با یک هدیه جالب از آن‌ها درخواست کنید یا شاید فقط با یک تماس تلفنی ساده موضوع را به آن‌ها بگویید، استایل شما هر چه که باشد، بهترین دوست شما افتخار می‌کند که این نقش مهم را برای شما و جشن عروسی شما بازی کند!

 

 

 1. لحظه‌ای که وب‌سایت جشن عروسی خود را راه‌اندازی می‌کنید.

وب‌سایت جشن عروسی یک مرکز اطلاعات است که مدعوین جشن عروسی به آن رجوع خواهند کرد. خوشبختانه، راه‌اندازی یک وب‌سایت برای جشن عروسی بسیار راحت و لذت‌بخش است. از انتخاب طراحی تا شخصی‌سازی همه جزییات، از اینکه یک وب‌سایت اختصاصی برای خود و به سلیقه خود طراحی کنید، لذت خواهید برد و پس از اینکه طراحی وب‌سایت تمام می‌شود و لینک وب‌سایت را برای مدعوین ارسال می‌کنید، احساس می‌کنید که دستاورد بزرگی داشته‌اید. ضمناً احساس آسایش می‌کنید که مهمانان جشن عروسی برای جزییات مراسم با شما تماس نمی‌گیرند برای اینکه همه اطلاعات در روی وب‌سایت وجود دارد!

 1. لحظه‌ای که متوجه می‌شوید که هشتگ جشن عروسی شما برای اولین بار استفاده شده است.

البته لحظه‌ای که بهترین هشتگ مناسب خود را پیدا می‌کنید، بسیار مهم و هیجان‌انگیز است اما اصلاً مانند لحظه‌ای نیست که هشتگ خود را در فید اینستاگرام یکی از دوستان خود ببینید. فرقی نمی‌کند که آن‌ها در حال به اشتراک گذاشتن عکس مشترکی با شما هستند یا کارت دعوت شما را نشان می‌دهند، وقتی شما هشتگ انتخابی خود را در مقابل چشمان دنیا می‌بینید، احساس می‌کنید که در اینستاگرام معروف شده‌اید!

 1. لحظه‌ای که اولین هدیه جشن عروسی را دریافت می‌کنید.

البته که جشن عروسی فراتر از دریافت هدیه است اما دلیلی نمی‌شود که شما هیجان‌زده نشوید هنگامی‌که اولین هدیه جشن عروسی را دریافت می‌کنید! اگر روند جشن عروسی شما به‌گونه‌ای است که هدیه‌های مورد نیاز خود را از قبل اعلام می‌کنید، کاملاً مجازید که با از راه رسیدن اولین هدیه در مقابل درب منزل خود، بالا و پایین بپرید! فقط یادتان باشد که از هدیه دهندگان هم تشکر کنید.

 1. لحظه‌ای که لباس جشن عروسی خود را پیدا می‌کنید.

احتمالاً در فیلم‌ها دیده‌اید که چگونه عروس با دیدن لباس عروس رویایی خود اشک می‌ریزد و یا داماد با خرید کت‌وشلوار دامادی بالا و پایین می‌پرد. حتی اگر شما این کارها را نکنید، اما این لحظه برای شما بسیار خاطره‌انگیز خواهد بود. فرقی نمی‌کند که شما دو لباس پرو کرده‌اید یا ۲۰ لباس، لحظه پیدا کردن لباس عروس رویایی یا کت‌وشلوار دامادی مانند یک دستاورد بزرگ است!

 1. لحظه‌ای که کیک‌ جشن عروسی را تست می‌کنید.

چه چیزی جالب‌تر از این است که یک روز تمام را با نامزد خود صرف تست کردن کیک‌های خوشمزه کنید! تست کردن کیک جشن عروسی یکی از کارهای مهم برنامه‌ریزی است که شما حتماً برای آن لحظه شماری می‌کنید. با وجودی که شما باید از چشیدن طعم‌های مختلف کیک لذت ببرید، ماموریت خود را هم فراموش نکنید: انتخاب ترکیبی از طعم‌ها که شما و مهمانان در جشن عروسی از آن لذت ببرید!

 

 

 1. لحظه‌ای که پالت رنگ خود را تکمیل می‌کنید.

فارغ از اینکه شما ساعت‌هایی را در پینترست صرف می‌کنید تا پالت رنگی خود را انتخاب کنید یا خودتان یک پالت زیبا ترکیب می‌کنید، رنگ‌ها نقش مهمی در دکوراسیون جشن عروسی دارند. احتمالاً شما با گل‌آرا و سایر خدمات دهندگان جشن عروسی مشارکت می‌کنید تا این پالت رنگ را در جشن عروسی خود به کار بگیرید و هیچ‌چیز ارضاکننده‌تر از این نیست که نتیجه کار خود را در دسته‌گل‌هایی زیبا و دکوراسیونی چشم‌گیر ببینید. اگر برای انتخاب رنگ به کمک احتیاج دارید، مقاله «چگونه پالت رنگ انتخابی شما روی حس‌وحال جشن عروسی تاثیر می‌گذارد؟» را بخوانید.

 1. لحظه‌ای که اولین پاسخ به دعوت‌نامه‌های جشن عروسی را دریافت می‌کنید.

البته که بسیار هیجان‌انگیز است که کارت دعوت‌های خود را برای مدعوین ارسال کنید اما دریافت اولین پاسخ مطمئناً خاطره‌انگیزتر است! در صورت امکان، با نامزد خود این لحظه را جشن بگیرید و چشم‌انتظار جشن عروسی خود باشید تا به رقص و پای‌کوبی بپردازید!

 1. لحظه‌ای که چیدمان مهمانان را بالاخره تمام می‌کنید.

اگر تصمیم گرفته‌اید که صندلی مهمانان را نام‌گذاری کنید، باید بدانید که این کار بسیار وقت‌گیر و شاید خسته‌کننده است و قرار دادن مهمانانی که با هم اختلاف دارند در یک چیدمان، می‌تواند پیچیده باشد برای همین است که وقتی این کار را بالاخره تمام می‌کنید، بسیار احساس رضایت و سبکی می‌کنید!

 1. لحظه‌ای که آخرین تیک لیست برنامه‌ریزی جشن عروسی را می‌زنید.

اگر برای برنامه‌ریزی جشن عروسی از یک لیست کارهای انجام‌شدنی استفاده کرده‌اید تا پیشرفت کار را اندازه‌گیری کنید، احتمالاً با هر تیکی که در لیست زده‌اید، احساس سبکی و خوشحالی کرده‌اید. همان‌طور که به روزهای آخر نزدیک می‌شوید و آخرین کار را تیک می‌کنید، متوجه می‌شوید که انجام همه لیست را تمام کرده‌اید! همه زحمات شما نتیجه داده و زمان جشن گرفتن فرارسیده است. ما هم به شما تبریک می‌گوییم و برای شما آرزوی خوشبختی می‌کنیم!

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok