عروسیتـــ | راهنمای جامع خدمات عروسی

 

 

ترندهای لباس عروس برای سال 2020

اخیراً هفته مد لباس عروس در شهر نیویورک برگزار شد که استایل‌های جدید لباس عروس را برای سال بعد معرفی کرد. معمولاً از بین استایل‌های ارائه‌شده، تعداد محدودی ترندی می‌شوند و مورد توجه عموم مردم قرار می‌گیرند.

در این مقاله، برای عروس‌هایی که در حال تحقیق برای خرید لباس عروس هستند، خبرهای خوبی داریم: در سال 2020 گزینه‌های خاص و رمانتیک زیادی برای انتخاب دارید!

در هفته مد لباس عروس نیویورک اتفاقات زیادی می‌افتد. در هر فصل طراحان، لباس عروس‌های جدید خود را به نمایش می‌گذارند که نه‌تنها عروس‌های مدرن را خوشحال می‌کنند بلکه ثابت می‌کنند که مد لباس عروس به‌صورت مداوم در حال تغییر است. ترندهای لباس عروس بهترین سند برای این تغییر هستند که استایل‌های متفاوتی را نشان می‌دهند که هر عروسی باید نشان کند تا برای جشن عروسی سال آینده خود بخرد.

ما 10 مدل از بهترین و محبوب‌ترین ترندهای لباس عروس مشاهده شده در هفته مد اخیر را برای شما گلچین کرده‌ایم. برای ما بسیار سخت است که از بین آن‌ها محبوب‌ترین را انتخاب کنیم، برای همین انتخاب را به عهده شما می‌گذاریم! نکته قابل توجه این است که استایل‌های انتخاب شده جنبه‌های متفاوت یک عروس مدرن را ارضا می‌کنند، عروسی که شجاع اما رمانتیک است و شیک اما طبیعی است.

از دامن‌های روکار چندطبقه گرفته که احساس دامن پف‌دار را به لباس عروس‌ راسته می‌دهند تا لباس عروس‌هایی با تکه‌دوزی‌های سبز که برای جشن عروسی در فضای باز مناسب هستند، یا لباس عروس‌هایی که تحت تأثیر رقص باله هستند و بالاتنه‌هایی با آستین تی‌شرتی که با وجود کژوال بودن بسیار شیک هستند، این ترندها قطعاً برای دنیای لباس عروس جدید هستند که تابه‌حال دیده نشده‌اند. البته یک نوع استایل خاص هم وجود دارد که بازگشتی از سال‌های قبل است: دامن افتاده! این نوع برش در همه کلکسیون‌های جدید وجود دارد که نشان می‌دهد این مدل لباس عروس برگشته که بماند!

با وجودی که همه این مدل‌ها متفاوت هستند اما همه آن‌ها یک ویژگی کلیدی دارند: آن‌ها احساس ترند یا مد بودن را ندارند! در واقع، آن‌ها به‌صورت متمایزی ماندگار هستند که توقع داریم در هر فصل دوباره کشف شوند درحالی‌که ریشه در عصر مدرن دنیای عروسی دارند.

  • نیمه-دامن پف‌دار

برای عروس‌هایی که در جستجوی تغییر واقعی هستند: نیمه-دامن پف‌دار که در هفته مد اخیر بسیار دیده شد، هم حجم یک دامن پف‌دار و هم شیک بودن یک دامن راسته را به شما ارائه می‌دهد. این دامن معمولاً به‌صورت یک تور نازک بر روی یک پیراهن راسته کار می‌شود که دور کمر دوخته شده و یک خطای دیداری به لباس عروس شما اضافه می‌کند. بهترین قسمت مربوط به این نیمه-دامن این است که قابل جدا شدن است که تغییر لباس عروس را از اتاق عقد تا جشن عروسی راحت می‌کند.

  • رقص باله‌

اگر خوب دقت کنید جشن عروسی با رقص باله تشابه زیادی دارد: هر دو زیبا هستند، تولیداتی به‌دقت طراحی‌شده هستند که نیاز به برنامه‌ریزی زیاد و مهارت بسیار دارند. پس قابل‌درک است که لباس جشن عروسی شما مدل لباس یک رقاص باله باشد! طراحان بسیاری این ارتباط را در کلکسیون اخیر خود در نظر گرفته‌اند و لباس عروس‌ با بلوز سرهمی و دامن توری پف‌دار را تمرکز اصلی طراحی‌های این فصل خود قرار داده‌اند. اگر یکی از این لباس عروس‌های باله‌ای را بپوشید، بلافاصله برای رقص اول خود آماده می‌شوید!

  • تی‌شرت

اگر تی‌شرت سفید و موردعلاقه‌تان بخشی از لباس روزانه شما است، شانس آورده‌اید برای اینکه لباس عروس‌های تی‌شرتی در این هفته مد بسیار چشمگیر بودند که یعنی شما حالا می‌توانید بهترین بخش تی‌شرت موردعلاقه خود را با لباس عروس ترکیب کنید. در کلکسیون‌های جدید، آستین‌کوتاه و بلند تی‌شرتی هر دو دیده شدند اما نحوه اجرای این ترند توسط طراحان متفاوت جالب است، برخی بالاتنه را به‌صورت جدا در زیر دامن قرار داده‌اند اما برخی دیگر ساختار سنتی لباس عروس را حفظ کرده و بالاتنه تی‌شرتی را با آن ترکیب کرده‌اند. در هر حال، نکته مهم این است که همه این لباس عروس‌های تی‌شرتی در عین کژوال و راحت بودن، شیک هستند.

  • دامن افتاده

اگر بخواهید محبوب‌ترین مدل لباس عروس را انتخاب کنید، احتمالاً دامن افتاده انتخاب می‌شود! این برش غیرقابل پیش‌بینی به‌صورت چشمگیری به صحنه مد بازگشته است اما یک تغییر مدرن هم دارد. طراحان در لباس عروس‌های جدید خود فقط کمر لباس را پایین نیاورده‌اند بلکه آن را با تورهای آهاردار احاطه کرده و انحناهای زیبایی به آن اضافه کرده‌اند. انعطاف‌پذیر بودن، بهترین بخش این ترند است از آنجایی که این مدل می‌تواند بسیار چشمگیر یا کلاسیک باشد بسته به اینکه با چه اکسسوری‌هایی پوشیده می‌شود.

 

 

  • موتیف سبز

در این هفته مد، رنگ سبز به بهترین شکل ممکن دیده شد. این رنگ زیبا احتمالاً در صحنه مد لباس عروس ماندگار است و دلیل خوبی هم برای آن وجود دارد: پالت رنگ سبز و سفید، جشن عروسی‌های مدرن را احاطه کرده است و حالا لباس عروس هم دنباله‌رو همین ترند است. موتیف‌های سبز رنگ به شکل گل و شاخ و برگ که بر روی لباس سفید عروس دوخته، چاپ یا نقاشی شده‌اند و یا رزهای سبزرنگ 3 بعدی که لباس عروس‌ را چشم‌گیرتر کرده‌اند، صحنه‌ای زیبا و به‌یادماندنی خلق می‌کنند.

  • کت‌ منحصربه‌فرد

بسیاری از طراحان لباس عروس، شنل‌های آبشاری و تور عروس بلند را با کت‌های خاص و متفاوت عوض کرده‌اند که استایل و قد مختلفی دارند. برخی از آن‌ها یک کت را بر روی یک لباس عروس ساده و شیک قرار داده‌اند که ظاهر جالب و رسمی دارد درحالی‌که برخی دیگر کت را با دامن یا شلوار ست کرده‌اند! اما ترند جالب‌تر، ست کردن کت با شلوارک‌ کوتاه است که تزیینات زیادی هم دارد!

 

 

  • رنگ صورتی

اگر لباس عروس رنگی چیزی نیست که توجه شما را جلب کند، لباس عروس‌های صورتی رنگ جدید که استایل خاص و رویایی دارند می‌تواند نظر هر عروس مدرن و غیر سنتی را تغییر دهد، عروسی که می‌خواهد در روز عروسی خود منحصربه‌فرد باشد!

  • برش روی دامن

مدل سنتی لباس عروس در سال جدید تغییر کرده و برش‌های عمودی بلند روی دامن لباس عروس ظاهر شده است. این استایل که بسیار مورد توجه است، یک تعادل مناسب بین استایل کلاسیک و زنانه ایجاد می‌کند.

  • تزیینات فراوان

کلکسیون‌های امسال ثابت کردند که تزیینات لباس عروس هیچ‌وقت کافی نیستند مخصوصاً وقتی بحث سنگ دوزی، گلدوزی و جواهر دوزی می‌شود.

  • مینیمالیست

با وجودی که بسیاری از عروس‌ها، لباس عروس چشم‌گیر با جزییات فراوان دوست دارند اما برخی دیگر یک استایل با وقار و شیک را ترجیح می‌دهند. بسیاری از لباس عروس‌های جدید برش‌های تیز و منظم دارند که سبک و رویایی هستند و «طول زمان و مکانی را نشان می‌دهند که یک فرد در جستجوی عشق سفر می‌کند»!

کلام آخر

ترندهای جشن عروسی گذرا هستند، اما انکار تأثیر آن‌ها در زندگی مدرن امروزی غیر ممکن است! یک انتخاب هوشمندانه برای لباس عروس همیشه با در نظر گرفتن استایل و شخصیت خود شما شروع می‌شود سپس می‌توانید از ترندهای معرفی شده در این مقاله، گزینه‌هایی را به استایل خود اضافه کنید و یک ترکیب کاملاً شخصی برای خود بسازید!

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok