عروسیتـــ | راهنمای جامع خدمات عروسی

لباس چه مدلی بپوشم؟ کدوم آرایشگاه برم؟ کدوم تالار خوبه؟ و.... اینها سوالاتی است که معمولا عروس و داماد ها در صحبت هایشان با یکدیگر درباره آن گفتگو می کنند. پیش از هر مراسمی لازم است تا تدارکات انجام آن مراسم صورت گیرد و برای آن آماده شد تا بتوانید اولین مهمانی بزرگ زندگی مشترک خود را مدیریت کنید. در ادامه لیستی از کارهایی که لازم است پیش از مراسم ازدواج انجام دهید را آماده کرده ایم تا با خیالی راحت برای عروسیتون آماده شید.


 

یک هفته پیش از جشن


-       دکور و چیدمان خانه مشترک، آخرین خریدهای ریز و درشت شخصی و آخرین هماهنگی‌های جشن را انجام دهید؛ اگر کاری روی زمین مانده، از خانواده و دوستان کمک بگیرید و با برنامه ریزی و زمانبندی کارهای جشن، به استقبال مراسم عروسی بروید.
-      تا جایی که می توانید از سرماخوردگی پیشگیری کنید. اگر به میگرن دچار هستید، سعی کنید در این روزهای باقی مانده تا جشن، از مصرف غذاهای تند، استفاده از بو های تند یا قرار گرفتن در معرض نور شدید دوری کنید و تلاش کنید با مصرف غذاهای خانگی، از مسمومیت‌های غذایی جلوگیری کنید.
-      در این روزها شب زنده داری و تماشای فیلم و سریال را کنار بگذارید و سعی کنید با خواب و استراحت و تغذیه کافی، به آرامش برسید.

-      هرگز یک هفته مانده به جشن، در ظاهرتان تغییرات ناگهانی مثل کوتاه کردن یا رنگ کردن مو ایجاد نکنید.
-      حالا وقت مراجعه به دندانپزشک برای جرم‌گیری و سفیدکردن دندان‌ها است تا لبخندی زیبا داشته باشید.

 

یک روز قبل از عروسی
-       پرخوری نکنید. بعضی‌ها وقتی استرسی می‌شوند، شروع به پر خوری می‌کنند. در مواقع گرسنگی و استرس، خوردن یک تکه کوچک نان تست که کربوهیدرات بدن را تامین می‌کند، کمک بزرگی به حفظ آرامش شما می کند.

-       یک کیف دستی راحت و سبک برای اتفاقات غیرمنتظره روز جشن آماده کنید و وسایلی مثل سوزن و نخ، سنجاق قفلی، قیچی کوچک، گیره مو، عطر، آینه، دستمال کاغذی، جورابِ اضافی، آدامس، شارژر موبایل، مقداری پول و... را درون آن بگذارید.
-      ساک وسایل عروس مثل لباس عروس، کیف و کفش و تاج و تور و شنل، حلقه و سرویس طلا و... را آماده کنید.
-      وضعیت آب‌وهوای روز جشن را بررسی کنید و اگر جشنتان در روزهای سرد و بارانی برگزار می‌شود، حتما چتر و کت و دستکش به همراه داشته باشید.روز جشن

-      صبح روز جشن، یک دوش آب گرم، می‌تواند حالتان را خوب کند بنابراین دوش گرفتن را فراموش نکنید!
-      سعی کنید حتما یک صبحانه سبک میل کنید.
-      چند دقیقه، پدر و مادرتان را بغل کنید و بابت تمام زحمات و دلسوزی‌هایشان از آن‌ها تشکر کنید.
-      بعد از چک کردن همه وسایلی که باید برای رفتن به آرایشگاه  همراه داشته باشید، کمی زود‌تر از خانه خارج شوید تا دغدغه ترافیک و دیر رسیدن به آرایشگاه را نداشته باشید.
-      حتما لباس نرم و راحت به تن کنید.
-      با آرایشگر خود دوست باشید
-      اگر بی‌حوصله هستید، یک نوشابه خنک انرژی زا بنوشید تا برای یک روز طولانی آماده باشید.
-      لحظه خروج، تمام وسایلی را که به همراه داشتید چک کنید تا چیزی جا نگذارید.
-      معمولا در فاصله بین آرایشگاه تا آتلیه و تالار، خانواده‌ها با تماس‌های پی در پی، سراغتان را می‌گیرند. لطفا آرام و خوش اخلاق باشید.
-      در روند عکاسی و فیلم برداری، وسواس به خرج ندهید و با خلق ژست‌ها و نگاه‌ها و لبخندهای طبیعی و بانشاط، از لحظه‌های حضور در آتلیه لذت ببرید.

-       در طول جشن، به مهمانان، به خصوص مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها و دختربچه‌ها که عاشق عروسی هستند، توجه ویژه داشته باشید.

خوشبخت باشید!

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok