عروسیتـــ | راهنمای جامع خدمات عروسی

ترندهای آزاردهنده جشن عروسی در سال 2019

اگر صادق باشیم برخی ترندهای اخیر در جشن عروسی آزاردهنده هستند! از فعالیت‌های گروهی پرهزینه که به شما تحمیل می‌شوند تا استایل اجباری لباس و سخنرانی‌های بی‌انتها، جشن عروسی همان‌طوری که توقع می‌رود، همیشه احساس عشق و شعف را در قلب و عمق وجود شما ایجاد نمی‌کند!

از دیوارهای دونات که برای عکس اینستاگرام چیده شده‌اند تا اشعار عجیب‌وغریب در مورد درخواست هدیه جشن عروسی، در این مقاله به آزاردهنده‌ترین ترندهای جشن عروسی در سال 2019 می‌پردازیم که بیش از اندازه استفاده شده‌اند و رای منفی از مهمان‌ها گرفته‌اند.

شما چه تعدادی از این ترندها را اجرا کرده‌اید؟!

هر عروس و دامادی تمایل دارند که جشن عروسی‌شان خاص و منحصربه‌فرد باشد؛ اما همیشه بهترین ایده‌ها قبلاً اجرا شده‌اند!

با توجه به اینکه فصل جشن عروسی‌ها زمان زیادی از آخر هفته‌های مردم را در فصل‌های بهار و تابستان می‌گیرد و جشن عروسی‌های زمستانی هم در حال محبوب شدن هستند احتمالاً مهمان‌های شما قبلاً همه ترندهای جدید را دیده‌اند و تجربه کرده‌اند.

مطابق یک تحقیق که توسط متخصصان تشریفات انجام شده است، هر دو جنس خانم و آقا موافق هستند که هشتگ‌های پیچیده و نامفهوم با 43.5% رای، ترند اولی است که در سال 2019 بی‌ارزش شناخته شد درحالی‌که دیوارهای دوناتی با 37.2 درصد و حیوانات خانگی حامل حلقه و علائم نئون هم در جایگاه‌های بعد قرار گرفتند.

اگر واقعاً دوست دارید که جشن عروسی‌تان منحصربه‌فرد باشد، ترندهای معرفی شده این مقاله را دنبال نکنید؛ اما اگر واقعاً دیوار گل‌های پاستلی را دوست دارید و آرزو می‌کنید که دونات‌ها از سقف جشن عروسی‌تان آویزان شوند، اجرایشان کنید!

  • هشتگ‌های پیچیده و نامفهوم

شکی نیست که ما در یک دنیای وابسته به شبکه‌های اجتماعی زندگی می‌کنیم. به ندرت روزی می‌گذرد که یک خواستگاری با شکوه در استوری‌های اینستاگرام دیده نشود یا یک آلبوم کامل جشن عروسی در فیس‌بوک منتشر نشود تا همه دوست‌های قدیمی مدرسه مشاهده کنند؛ اما با وجود امکان پخش زنده جشن عروسی نیاز به یک هشتگ خاص و منحصربه‌فرد هم ایجاد می‌شود؛ اما مهمان‌های جشن عروسی از هشتگ‌های عجیب‌وغریبی که از ترکیب نام و تاریخ ساخته می‌شوند تا در بخش هشتگ‌های ترندی ظاهر شوند خسته شده‌اند!

  • دیوار دوناتی

در مقام دوم و با فاصله‌ای نزدیک، ترند خوشمزه و اشتهاآور اما غیرعملی دیوار دوناتی وجود دارد. احتمالاً عبور از کنار یک دیوار مملو از دونات‌های خوشمزه که لباستان را رنگی و لکه‌دار می‌کند، ارزش عکس گرفته شده برای اینستاگرام را ندارد!

اما ظاهراً همه با این قضیه مشکل ندارند، از آنجایی که بیشتر 18 تا 24 ساله‌ها اعتراف می‌کنند که دیوار ظاهراً زیبای دوناتی (36.4%)، ابرهای گلی (36%) و ون غذا (31.8%) اولویت‌های برتر آن‌ها برای یک جشن عروسی هستند!

  • اشعار گیج کننده کارت دعوت در مورد هدیه جشن عروسی

احتمالاً تابه‌حال با جملات قصار و یا اشعار عجیب در کارت دعوت جشن عروسی مواجه شده‌اید که اشاره به لوازم‌خانگی دارند که عروس و داماد واقعاً احتیاج دارند؟! یا هزینه پرداخت ماه‌عسل را ندارند؟! باید اعتراف کنیم که این جملات واقعاً آزاردهنده هستند و 37.2% از رأی‌دهندگان هم با ما موافق هستند.

  • خراب کردن لباس عروس

تصور کنید که مبلغ زیادی بابت لباس عروس رویایی خود پرداخت کرده‌اید و همه مهمان‌ها هم در مورد زیبایی و استایلش صحبت می‌کنند پس چرا باید بخش بزرگی از جشن عروسی را صرف خراب کردن لباس عروس کنید؟!

  • عکس کوبیدن کیک عروسی در صورت همدیگر

زدن کیک عروسی در صورت یکدیگر شاید مراسم برش کیک را جالب‌تر کند اما در واقعیت آیا کسی پیدا می‌شود که از مالیده شدن کیک و خامه در چشم و بینی خود خوشحال شود؟ تازه با توجه به هزینه تهیه کیک عروسی که سر به فلک می‌گذارد، قطعاً تمایل ندارید که کیک عروسی را هدر دهید؟!

  • تعداد زیاد ساقدوش‌ها

روزهایی که فقط یک ساقدوش برای عروس یا داماد وجود داشت گذشته است و در حال حاضر ارتش ساقدوش‌ها ترند جدید جشن عروسی هستند تا جایی که برخی عروس و دامادها 10 ساقدوش در کنار خود دارند!

ترند ارتش ساقدوش‌های عروس همه‌جا را فراگرفته است که البته برای عکس‌های عروسی شاید جالب باشد، اما مزاحم جشن عروسی می‌شود از آنجایی که در اتاق عقد و جایگاه عروس و داماد و صحنه رقص جایی برای دیگران باقی نمی‌ماند!

البته این ترند به تدریج در حال محو شدن است از آنجایی که عروس‌های مستقل بدون حتی یک ساقدوش ظاهر می‌شوند و تمایل جامعه برای این ترند مزاحم را تغییر می‌دهند.

  • کیک عروسی بیش از اندازه بزرگ یا عجیب

ترندهای کیک عروسی هم تحولات زیادی در سال‌های اخیر داشته‌اند. کیک ساده میوه‌ای که سال‌هاست ناپدید شده است و به دلیل جنگ‌های اینستاگرامی که نیاز به یک عکس بی‌نقص از کیک عروسی دارد انواع و اقسام طرح‌های خلاقانه و متهورانه برای کیک عروسی ارائه می‌شود.

از کیک‌های سس آبشاری تا کیک‌های لخت، دیوارهای دوناتی، برج‌های 4 متری ماکارون و اخیراً هم کیک 80 کیلویی سلطنتی، ترند کیک عروسی بسیار رقابتی شده است.

  • دیوارهای دکوراسیون شده

دیوارهای دوناتی، گل‌آرایی شده و بادکنکی همه‌جا دیده می‌شوند برای همین تکراری و دل‌آزار شده‌اند!

  • حروف چراغانی شده

شاید این ترند برای خیلی‌ها جالب باشد، اما بیشتر مهمانان از این ترند هم خسته شده‌اند. درحالی‌که بسیاری از زوج‌ها تصمیم میگیرند تا مخفف نامشان را بنویسند سایرین هشتگ جشن عروسی خود را انتخاب می‌کنند و بعضی‌ها هم فقط به یک کلمه «تبریک» بسنده می‌کنند!

10-ورود غیرمتعارف عروس و داماد

هنگامی‌که بحث ورود غیرمتعارف عروس و داماد به جشن عروسی می‌شود انواع ابتکارات مشاهده شده‌اند. از ورود عروس و داماد با یک بالون تا حمل توسط یک دایناسور لباس پوشیده، ورود عروس و داماد یکی دیگر از جنبه‌های جشن عروسی است که از کنترل خارج شده و مهمانان را آزار داده است!

البته همه ما سنت‌شکنی را دوست داریم مثلاً وقتی عروس جدید خانواده سلطنتی انگلیس بدون حضور پدر در مراسم عقد خود حاضر شد، ایده خوبی را بیان کرد اما شاید بهتر باشد که دایناسور را برای پارک بازی نگه دارید!

کلام آخر

ترندها  و مدها همیشه می‌آیند و می‌روند و این قانون در جشن عروسی هم صادق است اما آنچه می‌ماند خاطرات شیرین و خوشایند جشن عروسی است که ساخته می‌شوند پس به جای اینکه با چشمان بسته هر ترندی را که دیگران بدعت می‌کنند دنبال کنید، مسیر خود را بسازید!

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok